Profesyonel Seslendirme

Seslendirme Ajansı olarak seslendirme firmaları arasında güvenilir Seslendirme anlayışımızla siz değerli müşterilerimize profesyonel seslendirme hizmeti sunuyoruz. Seslendirme hizmetimiz ile Radyo Reklam Seslendirme, Tv Reklam Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Yabancı Dil Seslendirme işlerinizde işinde uzmanlaşmış geniş seslendirmen kadromuzca profesyonel bir şekilde seslendiriyoruz.

Kalitemizden ödün vermeyen Seslendirme politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve profesyonel bir Seslendirme anlayışı sunuyoruz. Bizler, “Sizin İşiniz, bizim İşimizdir.’’ anlayışıyla, tıpkı sizin gösterdiğiniz özveri ve itinayla çalışacak olan Seslendirme kadromuzla her çeşit Seslendirme hizmetini sizlere sunmak için buradayız. http://seslendirmeajansi.com/ Seslendirme ihtiyaçlarınız için sizlere ücretsiz demolar oluşturarak size porfesyonel hizmet vermektedir. Prensiplerine bağlı bir Seslendirme ajansı olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü seslendirme hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir.
Profesyonel Seslendirme
Seslendirme
 Seslendirme fiyatlarıile ilgili herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.  İstanbul seslendirme firmaları arasında kendini kanıtlamış ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız 7/24 haftanın her günü dilediğiniz saatte profesyonel seslendirme hizmetleri vermekte ve Seslendirme taleplerinizi kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir. Bunun için Seslendirme Şirketi danışma merkezimizden önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilir, aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde “güncel müşteri memnuniyet anketleri” hakkında rapor alabilirsiniz. Bize ulaşın. Bize aşağıdaki bilgilerimiz ya da iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Stüdyo Adresimiz 
Adres : Atakent Mah. Mithatpaşa Cad. No 74 Meriç Plaza Kat 2 Daire 10 Ümraniye / İSTANBUL
Telefon : 0(216) 344 7 753
Email : info@seslendirmeajansi.com
Çalışma Saatlerimiz Pazartesi – Cuma 08.30 – 19.00 Cumartesi 08.30 – 19.00 Pazar – Kapalı

3 yorum:

 1. Sibel DURAK7.5.15

  Seslendirme ajansı'ni sektördeki diğer ajanslardan ayıran en önemli ayrıntı; Kaliteli hizmet ve anında hızlı geri dönüş!

  YanıtlaSil
 2. Tanıtım filmi seslendirme yaptırmıştım gayet başarılı bir firma

  YanıtlaSil
 3. Evet çok başarılı bir firma olduklarından dolayı Blogum'da paylaşmak istedim.

  YanıtlaSil